Parc Monceau

62 Rue de Monceau, 75008 Paryż, Francja

  • Do 4 osób
  • Do 90 m²
  • Sypialnie: 2

Parc Monceau udostępnia gościom transfer lotniskowy, bezpłatne Wi-Fi oraz pokoje rodzinne. Tutaj można obejrzeć zdjęcia, sprawdzić dostępne pokoje oraz ceny i dostępność. Do centrum jest stąd 3,73 km.

Parc Monceau ma 90 m² i dwie sypialnie. Mogą w nim nocować maksymalnie cztery osoby. W dwóch sypialniach przygotowano łóżko podwójne. To apartament w miejscowości Paryż.

Apartament ma kuchnię i pralkę. Goście obiektu mogą korzystać z bezpłatnego Wi-Fi. Można zamówić transfer.

Gare Saint-Lazare leży 1,2 km od obiektu.

Odległości do wybranych miejsc

  • Gare Saint-Lazare1,2 km
  • Łuk Triumfalny1,6 km
  • Opera Garnier1,8 km
  • Stacja metra Pigalle2,5 km
  • Paryż - Orly24 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Wybór pokoi

Apartament z 2 sypialniami

  • prywatna łazienka
  • kuchnia
  • widok na ogród

4 osoby90 m²prywatna łazienka

Parc Monceau - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • pokoje dla rodzin
  • całkowity zakaz palenia
  • transport z/na lotnisko
  • depozyt na bagaż
  • usługi concierge
  • windy
  • pokoje z izolacją akustyczną

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Obiektem zarządza osoba prywatna.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • 7510807970493
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Parc Monceau”?

Zameldowanie: od 14:00 do 19:00. Wymeldowanie: od 08:00 do 11:00.

Czy w obiekcie „Parc Monceau” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Parc Monceau”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Czy Parc Monceau ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Gdzie znajduje się Parc Monceau?

Obiekt znajduje się w miejscowości Paryż.

Co znajduje się w pobliżu obiektu „Parc Monceau”?

Gare Saint-Lazare znajduje się 1,2 km od obiektu.

Parc Monceau na mapie: Paryż

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Parc Monceau

Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Parc Monceau. Dodaj swoją na sleephotelsparis.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10